ul. Mostowa 14, 33-100 Tarnów
Tel: 14 627 72 01, Kom. 604 512 304

Krajowa Izba Radców Prawnych

Klienci biznesowi

Przedsiębiorcy

W ramach naszej praktyki pomagamy klientom w rozpoczęciu prowadzenia działalności gospodarczej, przygotowaniu wzorów umów kształtujących stosunki prawne z kontrahentami, pracownikami lub klientami.

Obsługujemy zarówno duże przedsiębiorstwa, spółki prawa handlowego, jak i przedsiębiorców prowadzących biznes w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że prowadzenie przedsiębiorstwa to praca 24h na dobę, dlatego jesteśmy dyspozycyjni i potrafimy dostosować się do najbardziej wymagających klientów.

Przedsiębiorców zapraszamy do stałej współpracy lub do wizyty w indywidualnych sprawach.

Nieopłacone faktury

Brak zapłaty za wykonaną usługę to jedno z najbardziej uciążliwych doświadczeń w prowadzeniu biznesu.

Nie tylko hamuje rozwój przedsiębiorstwa, ale naraża również rzetelnego przedsiębiorcę na niepotrzebny stres i zagraża płynności finansowej.

Dlatego w ramach świadczonych usług pomagamy w dochodzeniu i egzekwowaniu roszczeń od nierzetelnych kontrahentów. Sporządzamy monity radcowskie, wezwania do zapłaty i wreszcie pozwy.

Zawsze rozważamy możliwość polubownego rozstrzygnięcia sporu, w celu szybkiego uzyskania należności dla naszych klientów.

Eliminujemy w ten sposób negatywne skutki nieuregulowanych należności.

Prawo administracyjne

W ramach praktyki radcowskiej, świadczymy pomoc prawną również w sprawach z zakresu prawa administracyjnego i w postępowania przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Pomagamy w sporządzaniu wniosków, odwołań i skarg do sądu w sprawach pozostających w kompetencji jednostek samorządu terytorialnego tj. urzędu gminy, miasta czy organów na szczeblu powiatu;

Upadłość

Nasza Kancelaria świadczy również pomoc przedsiębiorcom w zakresie postępowania upadłościowego, sanacyjnego i restrukturyzacyjnego.

Reprezentujemy klientów w postępowaniu przed Sądem i pomagamy zminimalizować negatywne skutki następstwa związane z ogłoszeniem upadłości.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej

Rozumiem